Sprzedawca telefoniczny (m/k)

Land
Austria
Bundesland
Górna Austria
Standort
4052 Ansfelden
Berufsfeld
Biuro
Anstellungsart
Praca w niepełnym wymiarze godzin

Job description

Jako dostawca usług sprzedażowych B2B pomagamy firmom osiągnąć większy wzrost poprzez pozyskiwanie nowych klientów w profesjonalny i ustrukturyzowany sposób.

Poszukujemy zmotywowanych sprzedawców, którzy chcą rozwijać się razem z nami i przynosić korzyści naszym klientom. Czeka na Państwa młody zespół o zaraźliwym zapale!
Jeśli zawsze wstawiają się Państwo w 100% za sprzedawanym produktem
i chcą wnieść osobisty wkład do naszej firmy, zachęcamy do zaaplikowania na to stanowisko.

Poszukiwany na od zaraz: sprzedawca telefoniczny (m/k) na pełny etat lub pół etatu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Państwa głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na terenie całej Austrii
  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami ze wszystkich sektorów
  • Tworzenie odpowiednich terminów spotkań dla przedstawicieli handlowych
  • Prowadzenie bazy danych

PROFIL KANDYDATA

  • Komunikatywny specjalista ds. sprzedaży lub osoba, która zmieniła zawód i chce nim zostać
  • Osoba nastawiona na sukces, którą wyzwania motywują do działania
  • Ktoś, kto umie się wysławiać, jest empatyczny i zorientowany na jakościową obsługę
  • Osoba, która czuje się pewnie, rozmawiając przez telefon i posiada wysokie zdolności komunikacyjne
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie handlowe oraz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będą dodatkowym atutem. Mile widziane są również osoby dopiero zaczynające pracę w zawodzie.

OFERUJEMY

  • Indywidualny i dostosowany do Państwa potrzeb onboarding.
  • Zorientowane na sukces i zmotywowane środowisko pracy, w którym można stale się rozwijać.
  • Miesięczne wynagrodzenie podstawowe od 2100 EUR brutto przy pełnym wymiarze godzin. Przewiduje się także wyższe wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.
  • Współpraca ze zmotywowanym zespołem sprzedażowym.
  • Środowisko, w którym praca jest przyjemnością
  • Elastyczne godziny pracy
  • Płaska hierarchia pozwalająca wspólnie podejmować decyzje

Ansprechpartner

Sami Kadrioski
Dział HR
+43 676 5655500
s.kadrioski@hogo.cc