Tanár/oktató (férfi/nő)

Land
Ausztria
Bundesland
Felső-Ausztria
Standort
Wels
Berufsfeld
Szállítás
Anstellungsart
Teljes munkaidő
Tanár/oktató Lokdrive

Job description

FELADATOK

  • Szakképzőként Ön Ausztria-szerte tart képzéseket
  • A résztvevők számára a legmagasabb szintű vasúti üzemeltetési és műszaki ismereteket közvetít
  • Támogatja az iskola vezetőségét a képzések tervezésében
  • Ön képzési koncepciókat dolgoz ki, valamint képzési dokumentumokat és tananyagokat tervez
  • Támogatja a képzési létesítményünk fejlesztését és marketingjét

AZ ÖN PROFILJA

  • Mozdonyvezetői, tolatásvezető vagy vonatfelügyelői képzés és legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú felelősségtudat és továbbképzési hajlandóság
  • A helyzet- és folyamatorientált eljárások technikai és operatív megértése
  • Kommunikációs készség és csapatmunkára való képesség, valamint empátia
  • Nagyon jó számítógépes ismeretek és önálló munkastílus
  • Ideális esetben oktatói tapasztalat

AJÁNLATUNK

  • KEZDÉS: azonnal
  • Önálló és kihívást jelentő tevékenység
  • Lehetőség a továbbképzésre és a munkakörnyezet kialakításában való közreműködésre
  • Fizetés: Teljes munkaidő/bruttó 3000,- € (túlfizetés tapasztalattól képzettségtől függően)
  • Céges autó (magáncélú használat)

Ansprechpartner

Jasmina Gaupmann
Személyzeti osztály
+43 664 88 96 26 31
j.gaupmann@hogo.cc